www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálatos, menedzser (lengyel nyelvtudással)

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Európai központunkba munkatársat keresünk,

 ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS, MENEDZSER (LENGYEL NYELVTUDÁSSAL)

munkakörbe, Komárom illetve otthoni munkavégzéssel.

Feladatok:

  • fordítások
  • telefonok, e-mailek fogadása és megválaszolása
  • megrendelések felvétele lengyel nyelven
  • egyéb irodai munkák ellátása
  • a cég képviselete a lengyel piacon

Elvárások:

  • lengyel nyelvtudás főként írásban a fordítási feladatok miatt
  • Fordítás-műfordításban tapasztalt fordító -  lengyel anyanyelv /anyanyelvi szint/
  • jó kommunikációs és szervezőképesség
  • nagy terhelhetőség
  • precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, előrelépési lehetőség!
  • Versenyképes fizetés, emelési lehetőségekkel.

Egyéb:

  • Előnyt jelent a természetes gyógymódok iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat.

Munkavégzés helye:
Komárom / Otthon

E-mailben, fényképes önéletrajzzal, az alábbiakban olvasható címen.