ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS, MENEDZSER (ANYANYELVI SZINTŰ FRANCIA, NYELVTUDÁSSAL)

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Európai központunkba munkatársat keresünk,

munkakörbe, győri illetve otthoni munkavégzéssel.

Feladatok

  • telefonok, e-mailek fogadása és megválaszolása francia nyelven
  • megrendelések felvétele francia nyelven
  • egyéb irodai munkák ellátása
  • a cég képviselete a francia  piacon

Elvárások

  • lehetőség szerint anyanyelvi szintű, tárgyalóképes francia nyelvtudás
  • jó kommunikációs és szervezőképesség
  • nagy terhelhetőség
  • precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk

  • Karrierlehetőség, előrelépési lehetőség!
  • Versenyképes fizetés, emelési lehetőségekkel.

Egyéb

  • Előnyt jelent a természetes gyógymódok iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat.

Munkavégzés helye
Győr / Otthon

E-mailben, fényképes önéletrajzzal, az alábbiakban olvasható címen.