www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS (DIÁKMUNKA) (6161)

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

A Pannon-Work Iskolaszövetkezet soproni telephelyére diák ügyfélszolgálatost keres.

Feladatok:
•Elsősorban ügyfélszolgálati teendők ellátása
•Operatív részvétel az iroda munkájában
•Kapcsolattartás a diákokkal
•Diákprojektek szervezésében való aktív részvétel

Elvárások
•Aktív nappali diák jogviszony
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret és jártasság
•Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség
•Képesség önálló és csapatbeli munkavégzésre

Előnyt jelent:
•Széles, kiterjedt kapcsolati rendszer
•német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
Sopron

•fényképes önéletrajzzal E-mail cím megjelenítése  e-mail címen.