www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati/IT Help-desk munkatárs

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az emberekkel? A minőségi ügyfélkiszolgálás számodra alapelvárás? Megértő és segítőkész vagy még a legnehezebb helyzetekben is? Ha igaz rád a leírás, akkor Te vagy az, akit keresünk! Küldd el hozzánk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;
  • A felhasználók informatikai jellegű problémáinak felvétele, megoldása, illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;
  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Magabiztos és folyékony angol ÉS német/olasz/spanyol/francia/holland nyelvtudás;
  • IT affinitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Lehetőség, ami Rád vár:

  • Versenyképes bérezés;
  • Több műszakos munkavégzés kiemelt műszakpótlékkal;
  • Multikulturális környezet, modern irodában Budapest frekventált környékén;
  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.