Ügyfélszolgálati/Értékesítési adminisztrátor angol nyelvtudással

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul jól kommunikáló kollegát

Ügyfélszolgálati/Értékesítési adminisztrátor

pozícióba

Ref.: INTS/9/96

Feladatok

  • Az értékesítési csoport munkájának teljeskörű adminisztrációs támogatása
  • Ügyfélszolgálati adminsztráció
  • Kapcsolattarás a ügyfelekkel (telefonon, emailen)
  • Ügyfél megrendelések rögzítése
  • Ügyfél problémák hatékony kezelése
  • Az ügyféladatbázis karbantartása
  • Prezentációk, statisztikák és riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy technológusi végzettség
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat multinacionális cégnél (hasonló területen)
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Aktív német nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Microsotf Office alkalmazások magabiztos ismerte
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Dinamikus, eredményorientált hozzáállás
  • Önnállóság, rugalmasság

Ajánlat

  • Multinatcionális cég
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • 1 éves határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő