www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati vezető

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 978011

Több mint 20 éves szakmai múlttal rendelkező nemzetközi felnőttképzéssel foglalkozó partnercég hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati munkatársak napi munkájának koordinálása, beosztás készítése,
  • ügyfelekkel történő szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • napi beérkező levelek, e-mail-ek szortírozása, feldolgozása és megválaszolása,
  • hallgatói jelentkezések rögzítése az adatbázisban,
  • reklámlevelek, igazolások nyomtatása, perszonalizálása és postázó részére történő átadása,
  • panaszkezelés,
  • számlázás, rekalkuláció,
  • vevői adósságbehajtás koordinálása,
  • házi feladatokkal kapcsolatos ügyintézés,
  • kapcsolattartás külső cégekkel, társosztályokkal.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • proaktív személyiség, önállóság és határozottság.

Juttatások:
  • Stabil hátterű vállalati munkakörnyezet,
  • novemberi kezdés,
  • fiatalos csapat,
  • kiemelt bérezés.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát küldje el hozzánk! Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket értesítjük!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H - P irodai munkarendben