www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Az Alphaset Kft. sikeresen forgalmaz a magyar piacon reklámtechnikai és textildekorációs fóliákat, tintákat és nyomtatható anyagokat. Egy nemzetközi cégcsoport részeként az Alphaset Kft. kiváló minőségű termékeket értékesít és rendkívül ügyfélorientált. A magyar ügyfeleinkkel való kapcsolattartáshoz a budapesti (IX. kerületi) telephelyünkre keresünk

Ügyfélszolgálati ügyintézőt

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél-tájékoztatás és ügyfél-kommunikáció (telefonon és személyesen)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel e-mailben
  • Ajánlatok készítése és ajánlatok nyomon követése
  • Eladási statisztikák és CRM frissítések készítése
  • Rendelésfelvétel és számlázás
  • Értékesítési csoporttal szoros együttműködés
  • Könyveléssel kapcsolattartás
  • Kintlévőség kezelés
  • Egyéb back office feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 év munkatapasztalat
  • Kiváló nyelvtudás, német vagy angol nyelven írásban és szóban
  • Szeressen ügyfelekkel kapcsolatot teremteni
  • Pontos munkastílus és felelősségtudat
  • Nyitott, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Változatos és felelősségteljes feladatkör
  • Modern munkakörnyezet egy fejlődő ágazatban egy sikeres vállalkozásnál
  • Teljesítménynek megfelelő fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát a lehetséges kezdési idő megjelölésével. Kérjük magyar, illetve lehetőség szerint német vagy angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő