www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Az Autonet Cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó - és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Zalaegerszegi telephelyünkre gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

ügyfélszolgálati ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • Beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése.
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, OTC bonyolítása, pénztárkezelés.
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás.
  • Termék promóció.
  • Reklamációs ügyintézés.
  • Régión belüli készlet - és árinformációk összegyűjtése, elemzése, riportálása.
  • Riportok heti rendszerességgel történő elküldése a telephelyek vezetőinek, a területi RÉV-nek, és az aftermarket csapatnak.
  • Az aftermarket csapattól kapott visszajelzések kommunikálása a megfelelő telephelyek vezetői felé.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Autóalkatrész ismeret.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttatsa el hozzánk önéletrajzát az alábbi email címre. A tárgyban kérem tüntesse fel: „ügyfélszolgálati ügyintéző_Zalaegerszeg”.

Helyek Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő