www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 882253

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ munkatársat.

Feladatok:
  • Ügyfélszolgálati Front Office tevékenység ellátása,
  • ügyfelek tájékoztatása,
  • gázigény bejelentések fogadása, továbbítása,
  • szerződéskötés, szerződésmódosítás,
  • védendő fogyasztók nyilvántartásba vétele,
  • mérőállások rögzítése,
  • reklamációkezelés,
  • fiókirodai önálló személyes ügyfélszolgálati kiszolgálás.
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • ügyfél centrikus gondolkodás,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • stressz tűrő képesség, terhelhetőség,
  • B típusú gépjárművezetői jogosítvány megléte,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Miskolci oktatáson való részvétel.
Amit kínálunk:
  • Ajánlat:
  • korszerű munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelemcsomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát.
Munkavégzés helye:
  • Érd
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével, a tárgyban jelölve: Érd.