www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 7 napja lejárt
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • határozott fellépés, átlagon felüli kommunikációs készség
  • eredményorientáció és kitartás
  • önálló és igényes munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

FELADATOK

  • ügyfelek tájékoztatása a hiteltermékekről, pénzügyi szolgáltatásokról
  • az azonosítási folyamat szervezése, ellenőrzése
  • az ügyfelek azonosításának utánkövetése
  • bejövő igények feltérképezése, megoldáskeresés
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK

  • szakmai bevezetési program
  • folyamatos képzés-fejlesztés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények
  • versenyképes fix alapbér + teljesítmény-arányos prémium
  • béren kívüli juttatások

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Hitelspecialista
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű