www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1154765

Dinamikusan fejlődő közmű szolgáltató megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba Ügyfélszolgálati ügyintéző
Feladatok:

  • Telefonon érkező ügyféligények, reklamációk fogadása, ügyintézése és koordinálása
  • Hibabejelentések és kártérítési igények fogadása és kezelése
  • Számlázással kapcsolatos tájékoztatás
  • Díjfizető változások kezelése
  • Mérők számlázásba vételével és a mérők cseréjével kapcsolatos tájékoztatás, tanácsadás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Számítástechnikai ismeret (World, Excel),
  • Proaktivitás

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség
  • Fix bér + cafeteria
  • Sportolási és üdülési lehetőség
  • Támogató környezet, karrierút

Előnyök:
  • Középfokú angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest