www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1039832

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Telefonon érkező ügyféligények, reklamációk fogadása, ügyintézése és koordinálása,
  • hibabejelentések és kártérítési igények fogadása és kezelése,
  • vízmérőállás bejelentések fogadása, bejelentésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • ügyviteli leírásban meghatározott egyedi mérőkezelési feladatok ellátása,
  • szerződéses adatok módosítása,
  • időpont-egyeztetés, soft-behajtás, ügyfél-elégedettségi mérés stb.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • számítástechnikai ismeret (World, Excel),
  • jó kommunikációs készség
  • monotónia tűrés és problémamegoldó képesség,
  • igényes megjelenés.

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú lehetőség.
  • 4 vagy 8 órás munkavégzés

Előnyök:
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • ügyfélközpontúság,
  • jó stressz-tűrő képesség.

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.