www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati ügyintéző 6 órában-bejövő vonalon

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 684060

Piacvezető, biztosításokkal foglalkozó Partnerünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ami a munkát illeti: a sikeres kiválasztást követően egy tréning során megismerkedhetsz az ügyfélszolgálat munkájával és az éppen kínált biztosítási szolgáltatások körével,
  • egy program segítségével az operátor fogadja a beérkező hívást, felveszi az ügyfél adatait és a rendszer segítségével kalkulációt készít arról, az ügyfél számára hol a legkedvezőbb a biztosítási díj, majd meg is köti azt (ehhez kell a diploma vagy a PSZÁF-vizsga - törvény írja elő)
  • a folyamatos telefonos kommunikáció mellett feladatod még a napi adminisztráció elvégzése is,
  • a munka irodai környezetben, jól megközelíthető helyen, egy családias call centerben zajlik, az ügyfelek és a call center operátor között a kommunikáció kizárólag telefonon keresztül történik,
  • Cél: minél több elégedett ügyfél, akik a legkedvezőbb szolgáltatásokban részesülnek a Te segítségeddel!
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha kipróbálnád magad a biztosítási ügyintézés területén,
  • teljes egészében átvett diplomával vagy független biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel,
  • szívesebben kezelsz bejövő hívásokat, mint kimenőket,
  • már van némi tapasztalatod az emberekkel való kommunikáció kapcsán,
  • nem szeretnél teljes munkaidőben dolgozni, vagy rugalmas beosztást keresel,
  • unod már a hideg hívásokra épülő értékesítést,
  • fontos a fix alapbér és az elérhető bónuszrendszer,
  • olyan munkakörre vágysz, ahol fontos, hogy van-e diplomád,
  • hosszú távon szeretnél egy csapat megbecsült tagjává válni.
Amit kínálunk:
  • fix fizetés + pótlékok+ kiemelkedő bónuszok,
  • rugalmas beosztás,
  • fejlődési-, és karrierlehetőség,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Heti 30 óra hétfőtől vasárnapig 6:00 és 23:00 között, napi 6 órás műszakokban (túlóra lehetőséggel).
  • Helyszín: Budapest, 14. kerület
Kapcsolat:
Referencia kód: Net-02

Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével lehet.