Ügyfélszolgálati TM Jogosultságkezelő Területi refens - Győr (Referenciaszám: OE-1625)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1071397

Feladatok:

  • SAP Classic rendszerekre vonatkozó jogosultságkezelési folyamat megismerése,  javaslatadás átalakításra
  • SAP Classic modulgazdákkal való hatékony együttműködés kialakítása és működtetése
  • SAP Classic modulokban a jogmátrixok, jogszerepek, usertörzsek aktulizálása, egységesítése
  • SAP Classic rendszerekhez kapcsolódó projektek jogosultsági támogatása
  • kapcsolódó jogosultsági szabályzatok naprakészen tartása
  • éves jogosultsági felülvizsgálatok felügyelete
  • Classic és ISU modulokra vonatkozó jogosultságkezelési folyamat egységesítése
  • SAP Classic modulokhoz kapcsolódó jogosultsági auditok támogatása

Elvárások:

  • Gazdasági és/vagy műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3 év munkatapasztalat
  • WINDOWS és MS Office magas szintű használata
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Tárgyalási és konfliktuskezelési képesség írásban és szóban

Előny:

  • Tapasztalat jogosultságkezelési folyamat működtetésében
  • Tapasztalat üzleti folyamatok felmérésben és átalakításában
  • Bármilyen SAP Classic modul felhasználói szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót területi referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát e-mailben.

Részletes tájékoztatásra a személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)