www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati tesztelő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1113750

Nemzetközi hátterű biztosító partnerünk megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • On-line értékesítési rendszer tesztelése,
  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása,
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése,
  • Folyamatos kommunikáció a tesztben résztvevő munkatársakkal,
  • Aktív részvétel a hibaforrások felkutatásában, problémamegoldásban.

Elvárások:
  • Tesztelői tapasztalat,
  • Magas szintű MS-Office ismeretek,
  • Elemzői képesség,
  • Csapatjátékos személyiség,
  • Kitartás, rugalmasság és monotonitás tűrés,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • Határozott idejű munkalehetőség, március 31-ig,

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest