www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati szaktanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 1003267

Érdekel az építőipar?
Imádnak az ügyfelek?
Nyitott vagy a fejlődésre és karrierépítésre?
Motivál, ha megbecsülik a munkád és látnak Benned potenciált?
Szeretnél egy összetartó csapat tagja lenni?

Ha a válaszod igen, jelentkezz az alábbi pozícióra, mert Téged keresünk!

Építőiparban és épület karbantartásban vezető szerepet betöltő nemzetközi partnerünk részére keresünk Ügyfélszolgálati szaktanácsadó kollégát budapesti központjukba

Feladatok:

- telefonos műszaki szaktanácsadás az ügyfelek részére
- rendelések felvétele, ügyfelek tájékoztatása a cég termékeiről, és szolgáltatásairól
- termékek telefonos értékesítése
- panaszok felvétele, kezelése
- együttműködés az értékesítési, logisztikai és szervizhálózattal

Elvárások:

- 1-3 éves tapasztalat értékesítés és / vagy ügyfélszolgálati területen
- műszaki beállítottság
- felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- felhasználói szintű MS Office tudás
- legalább középfokú szintű angol nyelvtudás
- pozitív beállítottság, jó szervezőkészség
- nyitott, dinamikus, tanulni vágyó személyiség

Előny:
- építőiparban szerzett végzettség vagy értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

- karrier lehetőség
- versenyképes juttatás
- megbízható, stabil munkahely, fiatalos közösség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a