www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati szakelőadó

  • A hirdetés 849 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Ügyfélközpont személyes ügyfélszolgálatára

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Közvetlenül fogadja és megválaszolja a nem kiemelt írásos valamint a személyes utasmegkereséseket az utaselégedettség növelése érdekében,
  • Információt szolgáltat a vasúti személyszállítás általános szabályairól a belföldi és a nemzetközi vasúti menetrendekről, a díjszabásokról és a jogszabályokban megállapított utazási kedvezményekről, az alternatív eljutási lehetőségekről,
  • Részt vesz az utasmegtartás elősegítése érdekében az értékesítést támogató folyamatokban, javaslatot tesz az ügyfélszolgálat által feltárt problémák megoldására, együttműködik a piaci igények feltárásában a megfelelő szolgáltatásnyújtás érdekében,
  • Statisztikákat vezet, adatokat szolgáltat a heti és havi riportokhoz, gyakorlati tapasztalataival közreműködik az ügyfélszolgálati tevékenység szabályozásának és többszintű működtetésének fejlesztésében,
  • Figyelemmel kíséri a kiadott utasításokat és rendelkezéseket, nyomon követi a hirdetmények aktualitását a színvonalas utastájékoztatás érdekében,
  • Ellátja az ügyfélszolgálat feladatkörébe utalt értékesítési tevékenységet, bevételeket és elárusítható készleteket pénztári tevékenység keretében gondoz,
  • Tájékoztatást nyújt az Andoc programba rögzített utasleadási lapok tartalmáról, szükség esetén másolatot nyomtat.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • minimum 5 év ügyfélszolgálati/marketing/értékesítési vagy egyéb vasúti területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • ügyfélszolgálati továbbképzés,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • egyéb idegen nyelv ismerete,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • pontosság

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 28.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő