www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati szakelőadó (Budapest)

  • A hirdetés 926 napja lejárt

 A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

Ügyfélszolgálati szakelőadó

(Budapest)

pozícióba munkatársat keres

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • közvetlenül fogadja és megválaszolja a nem kiemelt írásos utasmegkereséseket az utaselégedettség növelése érdekében.
  • mérséklési, méltányossági tevékenységet végez a vonatkozó szabályok és irányelvek mentén.
  • információt szolgáltat a vasúti személyszállítás általános szabályairól a belföldi és a nemzetközi vasúti menetrendekről, a díjszabásokról és a jogszabályokban megállapított utazási kedvezményekről, az alternatív eljutási lehetőségekről.
  • elemzi az utasmegkereséseket, a szolgáltatási hiányosságok gyökérokát kivizsgáltatja és közreműködik a hibaokok megszüntetésében, valamint az ismételt előfordulások kiküszöbölésében az utasmegtartás elősegítése érdekében.
  • javaslatot tesz az ügyfélszolgálat által feltárt problémák megoldására, együttműködik a piaci igények feltárásában a megfelelő szolgáltatásnyújtás érdekében.
  • szakmailag ellenőrzi az érkező vizsgálati anyagokat, szükség esetén gondoskodik azok felülvizsgálatának elrendeléséről
  • statisztikákat vezet, adatokat szolgáltat a heti és havi riportokhoz, gyakorlati tapasztalataival közreműködik az ügyfélszolgálati tevékenység szabályozásának és többszintű működtetésének fejlesztésében.
  • figyelemmel kíséri a kiadott utasításokat és rendelkezéseket, nyomon követi a hirdetmények aktualitását a színvonalas utastájékoztatás érdekében.

Feltétel:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft programcsalád)
  • ügyfélszolgálati és utánfizetési folyamattámogató program ismerete
  • minimum 5 év ügyfélszolgálati/marketing/értékesítési vagy egyéb vasúti területen szerzett szakmai gyakorlat

Előny:

  • felsőfokú személyszállítási tanfolyam
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete, nemzetközi díjszabási ismeretek

Munkavégzés helye:

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

 Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő