www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati / Sales support munkatárs

  • A hirdetés 349 napja lejárt

A Cvonline jobnetwork, Magyarország egyik vezető állásportálja

Ügyfélszolgálati / Sales support

munkakörbe keres munkatársat.

 Feladatok:

  • adatbázis kezelése (hozzáférések kiadása; hirdetések feltöltése);
  • hírlevelek tartalmának hírlevélküldő-adatbázisba történő beszerkesztése;
  • felhasználók támogatása (beérkező emailek megválaszolása)
  • esetenként az oldal funkcióinak tesztelése

Elvárás:

  • magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • nagyfokú önállóság, precizitás, szorgalom
  • csapatjátékos
  • monotonitás tűrés
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • html ismeret
  • korábbi, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • türelmes, nyugodt személyiség

Kérjük, hogy önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével együtt küljde el email címünkre.