www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A Hegyvidék Üdülőszövetkezet munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Budai székhelyű Üdülőszövetkezet ügyfélszolgálati munkakörbe keres azonnali munkakezdés lehetőségével jó kommunikációs képességgel rendelkező, önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, dinamikus, sikerorientált munkatársat.

Ügyfélszolgálati feladatok:

  • Telefonos és irodai ügyfélszolgálati munka
  • Írásos, személyes, telefonos ügyféligények kezelése (számlázási, reklamációs, panaszos, díjfizetéssel kapcsolatos), ügyintézése
  • Az SZMSZ-ben rögzített ügyrendi, ügyviteli folyamatokból, tevékenységekből, utasításokból adódó feladatok helyi alkalmazásának betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Erős számítógépes ismeret (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Nagyfokú önállóság és szervező készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Előnyt jelent kommunikációs iskola, ügyfélszolgálati munkában vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség, vagy pénzügyi területen szerzett tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • XII. kerületben lévő kellemes munkakörnyezet

Juttatások:

  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Egészségpénztár
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Kérjük, jelentkezése során tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét.

Pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő