www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati referens

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1193286

Call center szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk bővülő csapatába keresünk új kollégákat rész-, illetve teljes munkaidős pozícióba.
Feladatok:

  • Kizárólag bejövő hívások fogadása
  • Ügyfélpanaszok és reklamációk kezelése illetve rögzítése
  • Ügyfél adatok felvétele, rögzítése
  • Ügyfelek szakszerű tájékoztatása az adott szolgálatással kapcsolatos kérdésekben
  • Egyéb, üzletmenettel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek végzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (érettségi nem szükséges)
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Juttatások:
  • 4,6 illetve 8 órás munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Profi szakmai háttér

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület