www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Ügyfélszolgálati referens munkatársat keres.

Feladatok:
• Ügyfelekkel való proaktív írásos, telefonos kapcsolattartás
• Reklamációk, panaszok rögzítése és minőségi kezelése
• Megrendeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
• Teljes ajánlatadási folyamat nyomon követése
• Szerződésmódosítások készítése
• Ügyfélnyilvántartás folyamatos frissítése
• Adminisztrációs feladatok ellátása (kalkulációk, elszámolás tervezetek, adatbázis karbantartás, frissítés)

Elvárások:
• Felsőfokú, gazdasági végzettség
• Minimum 1 éves ügyfélkezelési tapasztalat
• Angol középfokú nyelvismeret
• Microsoft Excel haladó szint (fkeres, vkeres, Pivot-tábla)
• Kiváló kommunikációs készség
• Analitikus gondolkodásmód
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Elvárt nyelvtudás Angol