www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati referens Ref.527

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 659560
lejárt

Az energiaszolgáltatásban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk

Ügyfélszolgálati referens pozícióba Nagykanizsára!

Ref. 527

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és végzettség:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismeretek és gépírás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Folyamatokban való gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Folyamatos képzés vállalása
  • Terhelhetőség, nagyfokú stressz tűrés
  • Nagykanizsa, Keszthely, Fonyód, Marcali lakóhely

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Ügyféligények kezelése (reklamációs, panaszos, díjfizetéssel kapcsolatos, szerződésekkel, szerződéskötéssel kapcsolatos igények)
  • Ügyfelek számára meghatározott szolgáltatások nyújtása
  • Személyesen érkező panaszok, megkeresések ügyintézése és dokumentálása

Számítógépes ismeret:

  • Magas szintű felhasználói szint
  • SAP ISU ismeret előnyt jelent

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fel fényképes, magyar nyelvű Önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További információk Link megjelenítése weboldalon.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu