www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati operátor
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.03.17.
Hirdetés azonosító: 759020
lejárt

Egy gyorsan fejlődő, világszerte ismert cégnél szeretnél karriert csinálni? Profin beszélsz idegennyelveket? Egy fiatalos csapat tagja szeretnél lenni? Akkor ez a munkakör Téged vár!!!

Feladatok:

  • Ügyfelek foglalásával kapcsolatos problémáinak megoldás emailben és telefonon
  • Ügyfelek igényeinek kezelése
  • Riportok készítése
  • Műszakokban való munkavégzés

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol és francia vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálatos munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Motivált, ügyfélközpontú attitűd
  • MS Office erős felhasználói szintű tudás

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetési csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.