www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Ügyfélszolgálati munkatársat

keresünk

Csomagolástechnikával foglalkozó multinacionális cég keres fiatalos csapatába ügyfélszolgálati munkatársat, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati munkák ellátása
  • napi kapcsolattartás a vállalat magyarországi és külföldi ügyfeleivel
  • megrendelések felvétele, visszaigazolások kiküldése
  • napi szállítások koordinálása
  • számlázás
  • reklamációk kezelése, ügyfélszolgálati szinten
  • adminisztratív munkák elvégzése
  • havi riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú  végzettség,  (kereskedelmi  vagy  pénzügyi  végzettség előnyt jelent)
  • hasonló  területen végzett   min. 1 éves tapasztalat,
  • angolnyelvismeret (írásban és szóban is napi kapcsolattartás szükséges)
  • Word,  Excel  magas szintű ismerete,
  • önálló munkavégzés,
  • pozitív, önálló és kezdeményező (proaktív),
  • jó csapatjátékos,
  • kiváló  kommunikációs képesség

Előny:

  • Microsoft Dynamics AX vállalatirányítási rendszer ismerete
  • környezetvédelmi termékdíj ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • telefon
  • céges buszjárat
  • tágas, világos, szép munkakörnyezet
  • jó csapat

Munkavégzés helye:

  • Fót –M0 (Újpestről ingyenes vállalati buszjárattal lehet megközelíteni)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol