www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Passion 4 Work személyzeti tanácsadó cég keres

telekommunikációs területen tevékenykedő partnercége számára

tapasztalattal rendelkező

ügyfélszolgálati munkatársat

napi 8 órás munkaidőbe

Leendő kollégánk feladatai:

  • ügyfélszolgálati és ügyfélmegtartási feladatok ellátása
  • felhasználókkal való szerződéskötés
  • beérkező hívások fogadása, felmerülő igények kezelése
  • panaszkezelés
  • ügyintézés az előfizetés szolgáltatójával
  • adatbázisok kezelése
  • eseti riportok készítése
  • számlázási és behajtási folyamat végrehajtása, adminisztrálása

Elvárások:

  • telekommunikációs szektorban szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • középfokú végzettség érettségivel
  • (főiskolai végzettség, posztgraduális végzettség előny)
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • kiváló problémamegoldó és kiemelkedő kommunikációs készség
  • professzionális ügyfélkezelés
  • önálló munkavégzés
  • értékesítési szemlélet
  • türelem, pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével aza alábbi e-mail címre. A tárgyban feltétlenül tüntesse fel JOB-39-224, különben  a jelentkezésed nem érkezik meg hozzánk.

Vagy a "Jelentkezés" gombon keresztül látogass el az oldalunkra és jelentkezz.az önéletrajza nem érkezik meg hozzánk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő