www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 671 napja lejárt

Feladataid:

  • Hívások fogadása, válaszolni az ügyfelek kérdéseire,
  • Futáraink támogatása,
  • Professzionális támogatás cégünk partnereinek,
  • Elősegíteni, hogy a szolgáltatás használói pozitív élményben részesüljenek

Elvárások:

  • Képesség egy csapat szerves részeként dolgozni,
  • Jó beszéd és hallgatói készség,
  • Hajlandóság új képességek elsajátítására,
  • Általános számítógépes és irodai alkalmazások kezelése,
  • Humorérzék és türelem :)

Jó, ha van:

  • Call center vagy ügyfélszolgálatos, Customer care tapasztalat
  • Angol nyelv alap vagy középfokú használata,
  • műszaki tudás,
  • munkaidő tudatos beosztása és szervezése.

Amit ajánlunk:

  • Munkalehetőség egy rohamosan fejlődő vállalatnál,
  • Egy jól bevált csapat részeként dolgozhatsz,
  • Teljes munkaidős állás,
  • Önképzés/fejlesztés lehetősége.

Bérezés:
Bruttó 253.000 HUF

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő