www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Magyarország vezető pénzügyi szolgáltatója keres 1 fő munkatársat

Munkakör megjelölése:

ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • A társaság méltó képviselete a pénzügyi piacon
  • Kiemelkedő színvonalú ügyfélkiszolgálás megvalósítása
  • Önálló munkavégzés

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Precizitás, önálló munkavégzés, kreativitás
  • Kimagasló motiváció és munkabírás

Amit kínálunk:

  • Modern technikai környezet
  • Lehetőségek új ötletek kidolgozására
  • Változatos, sikerélményekben gazdag munka

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő