www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Konvertált ragasztók gyártásával és értékesítésével foglalkozó angol cég,

budai munkahelyre

ügyfélszolgálati munkatársat

keres.

Főbb feladatok:

  • A cég vevőivel történő folyamatos és proaktív szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • Szoros szakmai együttműködés és koordináció a társterületekkel (sales, beszerzés, gyártás)
  • Logisztikai feladatok menedzselése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Vevői elégedettségmérés, elemzés
  • Vevőlátogatások szervezése, esetenkénti hazai és külföldi vevőlátogatásokon történő részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, -Excel, -Power Point, Outlook)
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező-, koordinációs és adminisztratív készség
  • Megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Korszerű, pozitív hangulatú munkahely
  • Kiváló csapatszellem
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

A pályázatok elbírálásánál előnyt élveznek a hasonló munkatapasztalattal rendelkezők! A pozíció azonnal betölthető.

Jelentkezni e-mailben lehet 2015. augusztus 10-ig, kizárólag fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal Nagy-Viányi Edina HR vezetőnél.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol