www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 944109
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatója profi csapatába munkatársat keres.

Feladatok:

  • adminisztratív, adatrögzítési feladatok
  • ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • postázás, iktatás
  • szórólapozás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • ápolt megjelenés
  • jó kommunikációs képesség

Munkaidő: rugalmas, személyre szabható beosztás hétköznapokon 4-5 órában

Előnyt jelent:

  • rugalmas munkaidő (akár heti 2-5 nap)
  • professzionális munkahelyi környezet

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • munkalehetőség hosszú távra
  • kellemes munkahelyi légkör

Jelentkezni, a regisztracio  után honlapunkon tudsz!