www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Comforce Zrt. telefonos ügyfélszolgálati operátort keres éjszakai munkavégzéssel

Prémium megbízónk ügyfélszolgálatára keresünk új kollégát.

Ügyfélszolgálati idő: 7/24 most legfőképp éjszakai beosztásokkal, hétvégén is.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Imádsz telefonálni és e-maileket írni
  • Tudod mi az az ügyfélközpontúság
  • Nem jelent problémát a rugalmas munkavégzés éjszakai beosztásokkal, akár hétvégén is
  • Élvezed az ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartást
  • Kész vagy az irodai munkavégzésre, a számítógépet figyelve, headset-et viselve, kedvesen kommunikálva még a legnehezebb helyzetekben is
  • Minimum érettségivel rendelkezel
  • És szeretnél egy rendkívüli csapat tagja lenni, ahol csupa jó fej kollégával oszthatod meg az élményeidet és tapasztalataidat.

Előnyös, ha:

  • Rendelkezel munkatapasztalattal telefonos ügyfélszolgálat területén
  • Tudsz és szeretsz számítógépen dolgozni

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú pozíció
  • Stabil hátterű cég
  • Támogató, dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Lurdy Irodaház, Budapest IX. kerület Könyves Kálmán krt. 12-14., 2. emelet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak és készen állsz részt venni egy interjún küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre fizetési igényed megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő