www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Ügyfélszolgálatunk sokszínű tevékenységéhez keresünk legalább középfokú végzettséggel és középfokú angol nyelvtudással rendelkező jelöltet 8 órás munkaviszonyra.

Feladatok:

  • megrendelések számlázása, összekészítése
  • házipénztár kezelése
  • vásárlók kiszolgálása
  • telefonos ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • adminisztráció

Elvárások:

  • magabiztos pénz kezelés
  • kedves személyiség
  • jó kommunikációs képesség, jó helyesírás
  • feladatok önálló priorizálása
  • word, excel, internet felhasználói szintű ismerete
  • jó teherbírás
  • középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelmi tapasztalat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol