www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Budapest belvárosi csapatunkba keresünk nyelveket beszélő, lelkes

ügyfélszolgálati kollégákat

- nappalis diákokat.

Feladatok:

  • ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása, problémáik megoldása, foglalások készítése
  • ügyfelek e-mail alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása

Amit kínálunk:

  • biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
  • (diákoknak) kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapest belvárosához közel (Forgách u. metró)
  • nyelvgyakorlás fiatal, lelkes és profi csapatban
  • multinacionális munkatapasztalat
  • professzionális tréningek, fejlődési lehetőség (ha valaki a Wizz Airnél szeretne karriert kiépíteni annak jó referencia, előzmények alapján sokan kerültek át magasabb munkakörbe a Wizz Airhez)
  • nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető
  • 10 nyelvű, non stop ügyfélszolgálat

Téged keresünk, ha:

  • folyékonyan beszéled a nyelvek legalább egyikét: (bolgár, szerb, macedón, német, francia, olasz, spanyol, katalán, angol vagy akcentus nélkül beszélsz románul)
  • szeretnél flexibilisen dolgozni 07-23 óra közötti időszakban, és vállalod a heti legalább 20 órát (akár hétvégén is)
  • figyelmes, empatikus vagy és szeretsz beszélni, szeretsz másoknak segíteni

Jelentkezz önéletrajzzal és elérhetőségekkel, kérdezz, visszahívunk!

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Román, Angol, Katalán, Spanyol, Olasz, Francia, Német, Szerb, Bolgár