www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió:

Veszprém
Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 932239
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veszprémi partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Általános ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, adatbáziskezelés, internet)
  • Munkavállalási hajlandóság 4,6 vagy 8 órában
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A pozíció rész- vagy teljes munkaidőben, normál- vagy egyenlőtlen munkaidő beosztással is betölthető.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A tanulmányok mellett (nappali, esti, levelező, évhalasztó, passzív féléves) munkát keresőket iskolai elfoglaltságokhoz szabott munkaidőbeosztással tudjuk foglalkoztatni.