www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 930857
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, ügyfélszolgálati munkakörbe.

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati támogatás a cég kiemelt partnerének
  • A projecttel kapcsolatos belső és külső levelezés lebonyolítása
  • A napi árumozgások hatékony ügyfélszolgálati támogatása
  • Adminisztrációs feladatok precíz elvégzése

Elvárások:

  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (elsősorban Microsoft Excel)

Munkaidő:  8:00-17:00  óra között napi 4 órában

Előnyt jelent:

  • Angol felsőfokú nyelvtudás

Amit kínálunk

  • bruttó 925Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.