www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 617 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(BUD199)

Feladatok:

  • Rendeléssel kapcsolatos információk megadása
  • Bejövő hívások kezelése, rendelések rögzítése
  • Ügyfélpanaszok, reklamációk rögzítése, azok kezelése
  • Weboldallal kapcsolatos információk továbbítása
  • Help Desk-kel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Telefonos ügyfélszolgálaton, call centerben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • Pozitív kisugárzás
  • Csapatszellem
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Túlórák vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület
  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8-17 óra között)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren felül bónusz és cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő