www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 646 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és a piacszerzés mellett kiemelt szerepet szentel a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.

Ezt bizonyítja a cég "Investor in People" minősítése is, melyet a hazai informatikai szektorban elsőként sikerült megszereznie. Ezt az Európában rendkívül népszerű elismerést olyan szervezetek nyerhetnek el, amelyek emberi erőforrásaikat megtérülő befektetésnek tekintik - azaz kiemelt figyelmet szentelnek alkalmazottaik továbbképzésének.

Piacvezető társasházkezelő szoftverünk fejlesztését végző csapat munkájának támogatására keresünk heti 24 órás munkavégzéssel RÉSZMUNKAIDŐS SZOFTVER TERMÉKTÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

  • ügyfelektől érkező telefonok és e-mailek fogadása, a felmerült kérdések megválaszolása, panaszok kezelése
  • a program használatára vonatkozó segítségnyújtás ügyfeleknek távoli asztal kapcsolat segítségével
  • egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • legalább középiskolai végzettség
  • alapszintű számítógépes hálózati ismeretek
  • dokumentációs készség
  • kreatív problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Informatikai területen szerzett végzettség
  • Microsoft SQL szerver ismerete
  • Joomla alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • tanulmányokhoz igazítható munkaidő
  • ösztönző bérezés
  • fiatalos munkakörnyezet
  • rendszeres csapatépítő rendezvények
  • stabil szervezeti háttér

Munkavégzés helye:

Budapest X.

Tervezett kezdési idő: 2015. április

A munkavégzéshez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Németh Barbara, HR menedzser E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika