www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

Beérkező ügyfélhívások fogadása:

  • információ szolgáltatás a Pénztár termékeiről, kondícióiról, az ügyfél szerződéséről
  • ügyfél által kért tranzakciók végrehajtása
  • reklamációkezelés

Kimenő ügyfélhívások kezdeményezése:

  • meglévő ügyfélkör felkeresése,  szolgáltatások ajánlása, értékesítése

Személyes ügyfélkiszolgálás:

  • Személyes ügyfélszolgálati irodában ügyfelek fogadása és kiszolgálása

E-mail megválaszolás

  • Beérkező e-mailek adminisztrálása és megválaszolás

Egyéb adminisztrációs feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • releváns ügyfélszolgálati tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • középfokú angol nyelvismeret
  • kiemelten jó szóbeli kommunikációs készségek
  • rugalmasság, pontos munkavégzés
  • sales területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • értékesítői képességek, valamint hozzáállás

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapjövedelem és jutalék
  • béren kívüli juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol