www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Magyar tulajdonú társaság központi ügyfélszolgálatára

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

munkatársat keres

Feladatok:

  • meglévő és új ügyfelek tájékoztatása
  • beérkező ügyfélmegkeresések feldolgozása
  • megrendelések rögzítése, feldolgozása, nyomon követése
  • adminisztratív feladatok elvégzése, nyilvántartások vezetése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • együttműködés társosztályokkal

Szakmai feltételek:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás
  • magas szintű, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek

Személyes képességek:

  • megbízható, diszkrét, lojális személyiség
  • ügyfélközpontú, megoldás orientált magatartás
  • felelősségteljes, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, lényeglátás
  • terhelhetőség, munkabírás

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelv magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést
  • versenyképes juttatásokat
  • változatos, sokszínű munkát
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • kiváló munkahelyi légkört

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Munkaidő: napi 8 óra, teljes munkaidő

Kérjük, kizárólag olyan pályázó jelentkezzen, aki  maradéktalanul megfelel
VALAMENNYI feltételünknek!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a megfogalmazott elvárásoknak, kérem, juttassa el részletes fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre.

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015. március 5.

Kezdés várható ideje: azonnal

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol