www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 891023
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy táplálékkiegészítőkkel foglalkozó céghez keresünk ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba jelentkezőket az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beérkező telefonok fogadása
  • Beérkező e-mail-ek megválaszolása
  • Az ügyfelek problémáinak megoldása
  • Részletes információk nyújtása megadott témakörökben
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel, munkájuk segítése
  • Fordítási feladatok
  • Rendezvény-szervezésben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 1,5 éves hasonló területemn szerzett munkatapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Svéd vagy norvég felsőfokú nyelvismeret
  • Monotóniatűrés
  • Probléma-megoldó képesség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá Link megjelenítése után fényképes önéletrajz feltöltésével.