www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 786 napja lejárt

DOLGOZZ TE IS A VODAFONE CSAPATÁBAN!

600 főre bővülünk Miskolcon!

Biztosan rád várunk, amennyiben szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapat tagja lenni, fontos számodra a folyamatos fejlődés, a karrierlehetőség, illetve megfelelsz az alábbi elvárásoknak:

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Szóbeli és írásbeli kommunikációd kiváló
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz,
  • Az angol nyelvtudás előnyt jelent

Fő feladatok:

  • Lakossági Ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Rendszeres képzések
  • Stabil háttér
  • Karrierlehetőség

A részletekért keresd fel honlapunkat:
Link megjelenítése

Job Number: VF-HU MI SC02

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő