www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

A QuaesTel Kft.

a QUAESTOR Csoport tagjaként munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Magyar és esetenként angol nyelvű ügyfélkapcsolati teendők: telefonon és e-mailen érkező megrendelések fogadása,
  • Megrendelések kezelése, adminisztrációja,
  • Ügyfélkezelés, ügyintézés,
  • Egyéb irodai adminisztráció,
  • Esetenként az értékesítés-, marketing tevékenység segítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • minimum középfokú aktív kommunikáció szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • irodai ügyintézésben szerzett tapasztalat,
  • önálló számítógép kezelői ismeretek (MS Office, Internet, levelezés),
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • műszaki érdeklődés,
  • ügyfélkapcsolati gyakorlat.

Munkavégzés helye:
Győr

Amit nyújtunk:

Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget, nemzetközi csapatot, stabil munkakörülményeket.

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol