www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Magyarország vezető pénzügyi szolgáltatója keres 1 fő munkatársat

munkakörbe

Elvárások:

  • magas szintű kommunikációs és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (E-mail, Word, Excel, PowerPoint)
  • meghatározott feladatok végrehajtása
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • empátia
  • rugalmasság
  • ügyfelek látogatása
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Kisvárda

Amit a Társaság kínál:

  • modern belvárosi iroda, kulturált munkakörnyezet
  • stabil hátterű vállalat
  • a piac minden területére kiterjedő, teljes körű termékskála
  • fix bérezés + teljesítményarányos jutalék

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.