www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 864130

Megbízónk egy multinacionális vállalat, mely több mint 1000 alkalmazottat foglalkoztat világszerte. A cég 2001-ben alapult, mára több, magasan diverzifikált vállalatot hozott létre, melyek szórakoztatás, technológia, személyes fejlődés és luxus életmód területeken tevékenykednek. Budapesti irodájukba keresnek új kollégákat folyékony angol nyelvtudással ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok:
  • Ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás angol nyelven
  • Ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások megválaszolása udvarias, barátságos és professzionális módon
  • A cég honlapjához kapcsolódó kommunikációs csatornák kezelése
  • Pénzügyi, technikai és egyéb segítségnyújtás telefonon/chaten keresztül
  • Brainstorming-okon való aktív részvétel
Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban (további idegen nyelvek ismerete előnyt jelent)
  • Ügyfélközpontúság
  • Több műszakos munkavégzésre való hajlandóság
Előny:
  • Az ideális jelölt:
  • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik
  • Rugalmas
  • Kreatív
Amit kínálunk:
  • Modern, multinacionális csapat
  • Kiváló munkafeltételek, egyéb juttatások (rekreációs- és sporttevékenységek)
  • Vonzó fizetés és juttatási csomag (havi kezdő nettó bér 180,000 Forint, mely a próbaidő után emelkedik)
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A jelentkezéseket az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!