www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 979 napja lejárt

Ügyfélszolgálati Munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélszolgálati tevékenységek
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Ügyfelek részéről felmerülő problémák megoldása, segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunkában való hatékony részvétel
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Gyors döntési és jó helyzetfelismerési képesség
  • Igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Egyéni karrier utak, fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai légkör
  • Rendszeres szakmai oktatások, tréningek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Önéletrajzokat a lenti e-mail címre szíveskedjenek küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő