www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 845889
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplőjének hódmezővásárhelyi telephelyén kínálunk ügyfélszolgálati munkakörben diákmunkát.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Általános irodai adminisztratív teendők ellátása (fénymásolás, iktatás, adatrögzítés)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

    Munkaidő: Hétköznapokon 8:30-13:30 közötti ráérés minden hónap második felében(!)

Előnyt jelent:

  • Hódmezővásárhelyi lakhely

Amit kínálunk:

  • Diákbér: 584 Ft / óra
  • Kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben a munkát legalább 3 hónapig el tudod vállalni, jelentkezz  Link megjelenítése keresztül. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a helyes telefonszám, aktuális heti ráérés megadására. Aktuális önéletrajzod feltöltése előnyt jelent a kiválasztás folyamán.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!