www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Cégnév: Hungária Értékpapír Zrt. – Link megjelenítése

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, számlanyitási folyamat elvégzése, a felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • Számlanyitási folyamatokhoz tartozó adminisztrációs tevékenység pontos, precíz elvégzése,
  • Számlanyitási folyamatokhoz tartozó ügyféltájékoztatási feladatok elvégzése,
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás, a velük való együttműködés hatékonyabbá tétele

Elvárások:

  • Közgazdasági/Pénzügyi Felsőfokú egyetemi/főiskolai végzettség vagy középfokú végzettség min. 3 éves azonos területen, pénzintézetnél szerzett szakmai tapasztalattal
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves bankszakmai tapasztalat
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, határozott, proaktív személyiség
  • Priorizálási képesség,
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás

Előnyt jelenthet:

  • Ügyfélszolgálati csapat szakmai irányításában, koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Forint és Valuta pénztárosi vizsga
  • Clavis rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő környezet, egy növekedési pályán lévő cégnél
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol