www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.09.
Hirdetés azonosító: 838083

Budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt folyamatosan keresünk új kollégákat Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba.

Feladatok:

- Bejövő telefonhívások magas színvonalú kezelése
- Ügyfeleink szolgáltatásaival kapcsolatos részletes tájékoztatás
- Új szolgáltatások értékesítése
- A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

- Középfokú gazdasági végzettség vagy telefonons ügyfélszolgálaton szerzett munkatapasztalat
- Középfokú aktív angol nyelvtudás
- Határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
- MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
- megszakítás nélküli munkarend vállalása (7*24)

Amit kínálunk:

- Alapfizetés és teljesítményarányos bónusz
- Cafetéria
- Színvonalas munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a