www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Jól beszélsz németül és angolul?

Szereted az informatikát?

Türelmes típus vagy és tudod kezelni a problémás helyzeteket?

Akkor jelentkezz

állásunkra!

Megbízónk a magyarországi piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy a vállalaton belüli ügyfeleiket minél magasabb szinten ki tudja szolgálni. Ezért 2012-ben megindult magyarországi IT Szolgáltató Központjuknak a felállítása, ahová most új munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás nemzetközi felhasználókkal német és/vagy angol nyelven, problémájuk megértése, támogatása,
  • megbízónk saját fejlesztésű szoftverének támogatása,
  • esetek dokumentálása,
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • aktív középfokú (vagy erősebb) angol és német nyelvtudás,
  • erős IT affinitás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • vevőorientált szemléletmód,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • fiatal, dinamikus csapat.

Munkavézés helye: Pest megye (belvárostól 45 perc tömegközlekedéssel)

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő