www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1321 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő ruházati kis és nagykereskedésbe keresünk

ügyfélszolgálati munkatársat,

azonnali kezdéssel.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • raktárkészlet kezelés/nyilvántartás ismerete
  • számlázási ismeretek
  • microsoft word/excel magas szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség

Feladatok:

  • rendelések felvétele-leadása
  • számlák készítése
  • reklamációk kezelése
  • vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • elszámolások, kimutatások készítése

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Fényképes jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő